Jaar 2008

Onderdeel Heerlen Sweikhuizen OLS Opoeteren ZLF St.Joost Vaesrade Doenrade
A-klasse            
Hoogste aantal punten            
Mooiste binnenkomen            
Mooiste geheel  1ste  2de 1ste   3de  Ere 
Beste houding optocht  1ste          2de
Beste defilé    1ste    2de    
Meeste gewapende leden             1ste
Mooiste koningspaar in uniform            
Mooiste koningin  1ste          
Mooiste koning            
Mooiste generaal   2de  1ste        2de
Mooiste militair uniform            
Beste vaandeldrager            
Beste tamboer-maître    1ste      2de  1ste
Mooiste bordjesdrager  2de
Max Lamerichs
 1ste
Max Lamerichs
   4de
Max Lamerichs

 Ereprijs
Max Lamerichs

2de

Max Lamerichs 

Oude exercitie  1ste 2de   2de  3de  2de 3de 
Beste commandant exercitie  1ste  1ste  3de  2de    
Beste linkerguide      3de      
Beste rechterguide   2de         
Klaroenkorps  sectie B 2e  divisie  2de  1ste        2de
Beste commandant binnenkomen  Ere 3de         
             
Schieten A-zestal      11de      
Schieten B-zestal         4de  
Schieten C-zestal 1  2de  1ste
     1ste  2de
Schieten C-zestal 2            
Solisten            
Stan Hundscheid, tamboer jeugddiv  1ste    7de    1ste  1ste
Sjef Debije,           tamboer 5de div Ere
met promotie 
Ere   5de 1st   Ere  Ere
met promotie
Ray Kusters,         tamboer 5de div            
Mitchell Notermans, tamboer 4de div      1ste      
Michael Beugels,    tamboer 1ste div Ere
met lof 
Ere
met lof
 2de   Ere  Ere
met lof
Bo Buscher,           klaroen 5de div      2de      
Moniek Palm,         klaroen 5de div  1ste    3de      
Ilze Debije,            klaroen 5de div      1ste  1ste    

Schietresultaten 2008:

Beker Windbuks: 1 Dave Roberts, 2 Chris Bouwman, 3 Frits Roberts

Bondsfeest Heerlen:
2de prijs C-zestal
Harie Smeets, Chris Bouwman, Wiel Leunissen, Mariëlle Bruls, Louis Schiffelers, Zef Debije.

Bondsfeest Sweikhuizen:
1ste prijs C-zestal
Harie Smeets, Mitchell Notermans, Mike Kicken, Mariëlle Bruls, Zef Debije, Louis Schiffelers;

Bondsfeest Vaesrade:
4de  prijs B-zestal
Tom Leunissen, Jos Palm, Funs Buscher, Jan Ruijters, Jan Koetje, Chris Bouwman
1ste prijs C-zestal Harie Smeets, Jan Roberts, Wiel Leunissen, Mariëlle Bruls, Wiel Hautvast, Mike Kicken.

Bondsfeest Doenrade:
2de prijs C-zestal
Harie Smeets, Wiel Leunissen, Jan Roberts, Mariëlle Bruls, Zef Debije, Mike Kicken.

Beker de Drie v/d Vrie: 1 Dave Roberts, 2 Chris Bouwman, 3 Tom Leunissen

Beker Frits Roberts: 1 Jack Meulenberg, 2 Wiel Leunissen, 3 Hein Leurs

Dr. Klaassen Trofee: 1 Jack Meulenberg, 2 Dave Roberts, 3 Rien van der Maat

Beker Bert Puts: 1 Arianne Debije, 2 Marianne Palm, 3 Tinie Reuling