Jaar 2011

Onderdeel Limbricht Schinnen OLS Stokkem ZLF Maasbracht Merkelbeek Heerlerheide
A-klasse            
Hoogste aantal punten 1ste
706,5 pnt
1ste
707 pnt
    1ste
701,8 pnt
 
Mooiste binnenkomen Ere
140 pnt
      Ere
138,75 pnt
Ere
135 pnt
             
Mooiste geheel 2de
283 pnt
Ere
282 pnt

2de
374 pnt

1ste
183 pnt
2de
279 pnt
 
Beste houding optocht Ere
285,5 pnt
Ere
282 pnt
  1ste
189,5 pnt
2de
279 pnt
 
Beste defilé 1ste
281 pnt
Ere
287 pnt
  1ste
185 pnt
Ere
284 pnt
1ste
281 pnt
Meeste gewapende leden            
Mooiste koningspaar in uniform    

4de
532 pnt

     
Mooiste koningin         1ste
191 pnt
 
Mooiste koning         1ste
188 pnt
 
Mooiste generaal 1ste
169 pnt
    2de
186 pnt
   
Mooiste militair uniform   1ste
281 pnt
  3de
186 pnt
   
Beste vaandeldrager Ere
283 pnt
      2de
277 pnt
Ere
279 pnt
Mooiste sappeurgroep   1ste
185 pnt
1ste
275 pnt
     
Beste tamboer-maître Ere
95,5 pnt
      2de
91,6 pnt
 
Mooiste bordjesdrager 2de
Jessey Roberts
279 pnt
Ere
Loy Crauwels
279 pnt
  2de
Loy Crauwels
187 pnt
2de
Levi Crauwels
278 pnt
4de
Loy Crauwels
277 pnt
Oude exercitie 1ste
148,5 pnt
  2de
136,5 pnt
3de
1424 pnt
1ste
1891 pnt
1ste
1787 pnt
Beste commandant exercitie 1ste
189 pnt
  3de
185,5 pnt
1ste
540 pnt
1ste
282 pnt
1ste
Funs Buscher
387 pnt
Beste linkerguide     2de
Patrick Roberts
173 pnt
  2de
Patrick Roberts
87 pnt
1ste
Patrick Roberts
180 pnt
Beste rechterguide     1ste
Hans Debije
179 pnt
2de
Hans Debije
181 pnt
1ste
Hans Debije
93 pnt
1ste
Hans Debije
181 pnt
Klaroenkorps  sectie B 2e  divisie 1ste
83,3 pnt
1ste
82,5 pnt
    1ste
84,4 pnt
1ste
83,9 pnt
Beste commandant binnenkomen Ere
368,8 pnt
Ere
371,5 pnt
    Ere
369,5 pnt
 
Beste commandant optocht     4de
189 pnt
     
Schieten A-zestal 4de 1ste 2de   1ste  
Schieten B-zestal           4de
Schieten C-zestal 1   2de        
Schieten C-zestal 2            
Solisten            
Stan Hundscheid 5de div Tamboer  n.v.t. n.v.t.   3de
414 pnt
n.v.t.  
Sjef Debije         3de div Tamboer n.v.t. n.v.t. 2de
90,2 pnt
  n.v.t.  

SCHIETRESULTATEN:
Beker windbuks: 1. Frits Roberts - 2. Jeroen Roberts - 3. Jan Ruijters
In de Vrie Beker: 1. Hein Leurs - 2. Dave Roberts - 3, Frits Roberts
Burgemeester Link Bokaal: 2de plaats drietal Dave Roberts - Jack Meulenberg - Frits Roberts
Voorzittersbeker: 2de Jos Palm
Bondsfeest Limbricht:
4de prijs A-zestal Jeroen Roberts - Chris Bouwman - Harie Smeets - Dave Roberts - Jack Meulenberg - Frits Roberts
Bondsfeest Schinnen:
1ste prijs A-Zestal Jeroen Roberts - Hein Leurs - Mariëlle Bruls - Dave Roberts - Jack Meulenberg - Frits Roberts
2de prijs C-Zestal Math Meulengerg - Zef Debije - Marianne Palm - Mitchell Notermans - Jan Roberts - Jacob Debije
OLS Stokkem
2de prijs A-zestal Jeroen Roberts - Hein Leurs - Mariëlle Bruls - Dave Roberts - Jack Meulenberg - Frits Roberts
Bondsfeest Merkelbeek:
1ste prijs A-Zestal Jeroen Roberts - Hein Leurs - Mariëlle Bruls - Dave Roberts - Jack Meulenberg - Frits Roberts
Bondsfeest Heerlerheide:
4de prijs B-zestal Harie Smeets - Jan Ruijters - Alfons Duisings - Jan Roberts - Zef Debije - Jos Palm
Erekruis:
A-Klasse, Jeroen Roberts 1ste, Hein Leurs 2de
Dr. Klaassen Trofee:
1. Jeroen Roberts - 2. Frits Roberts - 3. Mariëlle Bruls