Jaar 2013

Onderdeel Sittard Klimmen Vaesrade OLS Stramproy ZLF Limbricht Sweikhuizen Doenrade
A-klasse              
Hoogste aantal punten          5de plaats
 
 Ereprijs
 562,7 pnt
 
Mooiste binnenkomen  Ereprijs
182,83 pnt
Ereprijs
181 pnt
       Ereprijs
 187,67 pnt
 
Mooiste geheel  Ereprijs
182 pnt
3de
191 pnt
   6de prijs
 92 pnt
 4de plaats

 1ste
 193 pnt
1ste
192 pnt
Beste houding optocht  1ste
190 pnt
Ereprijs
187 pnt
Ereprijs
183 pnt
 8ste plaats  6de plaats
 
 2de
 186 pnt
2de
185 pnt
Beste defilé  2de
180 pnt
2de
190 pnt
   16de plaats  4de prijs
 190 pnt
 2de
 189 pnt
2de
192 pnt
Meeste gewapende leden              
Mooiste koningspaar in uniform        9de plaats  16de plaats    
Mooiste koningin        7de plaats  28ste plaats   1ste
186 pnt
Mooiste koning             1ste
188 pnt
Mooiste generaal              
Mooiste militair uniform  Ereprijs
186 pnt
  Ereprijs
192 pnt
 9de plaats  4de plaats  Ereprijs
 180 pnt
 
Beste vaandeldrager  1ste
370 pnt
Ereprijs
359 pnt
2de
366 pnt
 12de plaats  3de prijs
 188 pnt
   
Mooiste sappeursgroep Ereprijs
193 pnt
Ereprijs
191 pnt
Ereprijs
177 pnt
 1ste prijs
 95 pnt
 1ste prijs
 187 pnt
 Ereprijs
 190 pnt
Ereprijs
190 pnt
Beste tamboer-majoor        5de plaats  2de prijs
 87 pnt
 2de
 118,4 pnt
 
Mooiste bordjesdrager     4de
187 pnt
 23ste plaats  13de plaats    
Oude exercitie  1ste
142,5 pnt
1ste
139,5 pnt
1ste
167,5 pnt
 4de prijs
 92,9 pnt
 3de plaats  1ste
 171,1 pnt
1ste
164,4 pnt
Beste commandant exercitie  Ereprijs
160 pnt
Ereprijs
172 pnt
Ereprijs
194 pnt
 2de prijs
 95 pnt
 3de plaats  Ereprijs
 173 pnt
Ereprijs
191 pnt
Beste linkerguide  Ereprijs
164 pnt
Ereprijs
172 pnt
Ereprijs
185 pnt
 3de prijs
 93 pnt
 3de plaats  1ste
 166 pnt
Ereprijs
184 pnt
Beste rechterguide  Ereprijs
167 pnt
1ste
166 pnt
Ereprijs
193 pnt
 3de prijs
 93,5 pnt
 5de plaats  1ste
 176 pnt
 
Klaroenkorps  sectie B 2e  divisie  1ste
83 pnt
1ste
82,4 pnt
1ste
83,8 pnt
 1ste prijs
 85,65 pnt
 1ste prijs
 86,75 pnt
 1ste
 82,1 pnt
1ste
83,7 pnt
Beste commandant binnenkomen  1ste
750 pnt
Ereprijs
755 pnt
Ereprijs
720 pnt
     1ste
 740 pnt
Ereprijs
755 pnt
Beste commandant optocht        16de plaats      
Schieten A-zestal  1ste 4de        5de 1ste
(gedeeld)
Schieten B-zestal              
Schieten C-zestal 1              
Schieten C-zestal 2              
Solisten              
Levi Crauwels Jeugd div Tamboer   1ste
82 pnt
Ereprijs
81,4 pnt
1ste
81,3 pnt
 6de prijs
 82,8 pnt
 7de plaats 1ste
84,8 pnt
 1ste
 81,9 pnt

SCHIETRESULTATEN:

1ste Oefenwedstrijd 6-tallen (Limbricht):
Dagprijs: 1ste A-zestal Jeroen Roberts - Harie Smeets - Mariëlle Bruls - Dave Roberts - Jack Meulenberg - Frits Roberts 
Dagprijs: 1ste B-zestal Sjef Debije - Wiel Hautvast - Rina Theunissen - Jan Ruijters - Jacob Debije - Jos Palm

Bondsfeest Sittard:
1ste A-zestal Jeroen Roberts - Hein Leurs - Mariëlle Bruls - Dave Roberts - Jack Meulenberg - Frits Roberts

2de Oefenwedstrijd 6-tallen (Limbrich):
Dagprijs: 1ste A-zestal Jan Ruijters - Hein Leurs - Mariëlle Bruls - Dave Roberts - Jack Meulenberg - Frits Roberts
Dagprijs: 1ste B-zestal Jos Palm - Wiel Hautvast - Sjef Debije - Jan Koetje - Chris Bouwman - Harie Smeets

Burgemeester Link Bokaal:
3de Jeroen Roberts - Hein Leurs - Mariëlle Bruls

In de Vrie Beker:
1ste Chris Bouwman - 2de Jack Meulenberg - 3de Harie Smeets

3de Oefenwedstrijd 6-tallen (Amstenrade):
Dagprijs: 1ste A-zestal Jeroen Roberts - Hein Leurs - Mariëlle Bruls - Dave Roberts - Jack Meulenberg - Frits Roberts

Bondsfeest Klimmen:
4de prijs A-zestal Jeroen Roberts - Hein Leurs - Mariëlle Bruls - Dave Roberts - Jack Meulenberg - Frits Roberts

Bondsfeest Sweikhuizen:
5de prijs A-zestal: Jeroen Roberts - Hein Leurs - Chris Bouwman - Dave Roberts - Jack Meulenberg - Frits Roberts

Bondsfeest Doenrade:
Gedeelde 1ste prijs A-zestal: Jeroen Roberts - Hein Leurs - Chris Bouwman - Dave Roberts - Jack Meulenberg - Frits Roberts

Erekruis:
Jeroen Roberts winnaar A-Klasse
Harie Smeets 3de B-klasse

Dr. Klaassentrofee:
Dagprijs Winnaar A-klasse Frits Roberts; B-klasse Harie Smeets; C-klasse Louis Schiffelers
Trofee winnaar Frits Roberts; 2de Jeroen Roberts, 3de Harie Smeets