Jaar 2012

Onderdeel Amstenrade Schimmert OLS Ellikom ZLF Buchten Meerssen Schinveld
A-klasse            
Hoogste aantal punten Ereprijs
1472 p.
Ereprijs
1478 p.
      Ereprijs
550,7 p
Mooiste binnenkomen Ereprijs
1096 p
  Ereprijs
1104 p.
      Ereprijs
179, 67 p
Mooiste geheel 2de
184 p.
  1ste
188 p.
  Ereprijs
191 p
1ste
567 p.
 
Beste houding optocht Ereprijs
186 p
  2de
190 p
6de
186,2 p
4de
183 p
Ereprijs
187 p.
 
Beste defilé Ereprijs
190 p
  2de
184 p
  5de
179 p
  Ereprijs
184 p
Meeste gewapende leden            
Mooiste koningspaar in uniform       3de
187 p
   
Mooiste koningin Ereprijs
191 p
         
Mooiste koning 1ste
184 p
         
Mooiste generaal 1ste
185 p
 1ste
184 p
       
Mooiste militair uniform    1ste
188 p
       
Beste vaandeldrager Ereprijs
370 p
         
Mooiste sappeursgroep Ereprijs
191 p
 Ereprijs
186 p
1ste
188 p
    Ereprijs
185 p
Beste tamboer-majoor 2de
93,4 p
         
Mooiste bordjesdrager    Ereprijs
183 p
       
Oude exercitie 1ste
149,5 p
Ereprijs
145,5 p
5de
161,9 p
    1ste
145 p
Beste commandant exercitie Ereprijs
152 p
Ereprijs
189 p
2de
179,10 p
    Ereprijs
164 p
Beste linkerguide 1ste
140 p
Ereprijs
142 p
  2de
182 p
  1ste
140 p
Beste rechterguide Ereprijs
140 p
Ereprijs
169 p
1ste
168,10 p
2de
184 p
  Ereprijs
175 p
Klaroenkorps  sectie B 2e  divisie 1ste
83,9 p
  2de
81,5 p
  1ste
82,85 p
1ste
82,8 p
Beste commandant binnenkomen Ereprijs
762 p
 3de
746 p
    3de
723 p
 
Beste commandant optocht            
Schieten A-zestal 2de     3de   5de
Schieten B-zestal   3de     4de 2de
Schieten C-zestal 1 1ste       3de  
Schieten C-zestal 2            
Solisten            
Stan Hundscheid 3de div Tamboer  n.v.t. n.v.t.     n.v.t. n.v.t.

SCHIETRESULTATEN:
Windbuksschieten 2011-2012: 1. Dave Roberts - 2 Harie Smeets -  3. Jan Ruijters
Burg. Link Beker: 1 Dave Roberts - Jack Meulenberg - Frits Roberts
                          3 Jan Ruijters - Chris Bouwman - Harie Smeets
Bondsfeest Amstenrade: 2de A-zestal Jeroen Roberts - Harie Smeets - Marielle Bruls - Dave Roberts - Jack Meulenberg - Frits Roberts
                                    1ste C-zestal Herman Hartman - Stan Hundscheid - Sjef Debije - Jacob Debije - Zef Debije - Jan Roberts (Altaarstr.)
Bondsfeest Schimmert:  3de B-zestal Alfons Duisings - Chris Bouwman - Wiel Hautvast - Zef Debije - Jacob Debije - Jan Roberts (Altaarstr.)
Onderlinge oefenwedstrijden: 1ste B-zestal Alfons Duisings - Chris Bouwman - Herman Hartman - Jos Palm - Jan Ruijters - Harie Smeets
                                           1ste C-drietal Jan Roberts (Altaarstraat) - Sjef Debije - Zef Debije
Bondsfeest Meerssen: 4de B-zestal Alfons Duisings - Chris Bouwman - Jan Ruijters - Herman Hartman - Jos Palm - Harie Smeets
                                 3de C-zestal Sjef Debije - Stan Hundscheid - Michael Beugels - Mitchel Notermans - Hans Debije - Jan Roberts (Altaarstr)
Bondsfeest Schinveld: 5de A-zestal Jeroen Roberts - Hein Leurs - Harie Smeets - Dave Roberts - Jack Meulenberg - Frits Roberts
                                 2de B-zestal Alfons Duisings - Stan Hundscheid - Herman Hartman - Louis Schiffelers - Jan Ruijters - Chris Bouwman
Erekruisschieten: Jack Meulenberg 3de prijs A-klasse
dr. Klaassen Trofee: 1. Harie Smeets - 2. Hein Leurs - 3 Mariëlle Bruls
dr. Klaassen Wisseltrofee: Jack Meulenberg