Jaar 2017

  Klimmen Schimmert OLS Merkelbeek ZLF Voerendaal Meerssen Amstenrade
Onderdeel A-klasse            
Dagprijs hoogste aantal punten Ereprijs
Dagbeker
523.5 pnt
Ereprijs
Dagbeker
516.8 pnt
       
Mooiste binnenkomen Ereprijs
175.5 pnt
1ste prijs
174.5 pnt
       
Mooiste geheel 1ste prijs
178 pnt
1ste prijs
171.1 pnt
  3de prijs
362 pnt
3de prijs
185.3 pnt
 
Beste houding optocht   Ereprijs (n l)
171.8 pnt
  1ste prijs
367 pnt
2de prijs
179.8 pnt
Ereprijs
187.5 pnt
Beste defilé   1ste prijs
170.5 pnt
  3de prijs
372 pnt
   
Mooiste koningspaar in uniform            
Mooiste koningin            
Mooiste koning            
Mooiste militair uniform       1ste prijs
363 pnt
   
Beste vaandeldrager   1ste prijs
175.8 pnt
  4de prijs (nl)
180 pnt
(Maarten Visser)
2de prijs
179.5 pnt
1ste prijs
178.5 pnt
Beste sappeurgroep Ereprijs
184.3 pnt
  1ste prijs
86,7 pnt
     
Mooiste marketentstergroep 1ste prijs
177.3 pnt
Ereprijs
175 pnt
    Ereprijs
182 pnt
 
Beste tamboer-majoor 2de prijs
84.7 pnt
         
Mooiste bordjesdrager       Ereprijs (nl)
182 pnt
(Ravi Roberts)
   
Beste hospitaalsoldaat            
Oude exercitie 1ste prijs
157.9 pnt
  1ste prijs
79.2 pnt
    1ste prijs
161.6 pnt
Beste commandant oude exercitie Ereprijs
180 pnt
  1ste prijs
84 pnt
2de prijs
704 pnt
  Ereprijs
172 pnt
Beste linkerguide 1ste prijs
163 pnt
    2de prijs
181 pnt
  Ereprijs
177 pnt
Beste rechterguide Ereprijs
168 pnt
         
Marswedstrijd 1ste divisie sectie B 4de plaats
1ste prijs
83.6 pnt
         
Beste commandant binnenkomen 1ste prijs
176 pnt
 Ereprijs
174.7 pnt
    1ste prijs
184.7 pnt
 
             
Schieten A-zestal 3de prijs          
Schieten B-zestal            
Schieten C-zestal            

SCHIETRESULTATEN:

Burgemeester Frissen Bokaal
2de prijs Jeroen Roberts - Mariëlle Bruls - Chris Bouwman

Bondsfeest Klimmen
3de prijs Jeroen Roberts - Hein Leurs - Mariëlle Bruls - Jack Meulenberg - Chris Bouwman - Frits Roberts

Frits Roberts Wisselbeker
Winnaar Levi Crauwels, tweede Jack Meulenberg, derde Jan Ruijters

Erekruisschieten
Winnaar in de B-klasse Harie Smeets

In de Vrie Wisselbeker
Winnaar Jeroen Roberts, tweede Miel Winkens, derde Levi Crauwels

Dokter Klaassen Beker
Dagwinnaar Jeroen Roberts, tweede Jack Meulenberg, derde Hein Leurs
Winnaar jaarbeker Jan Ruijters, tweede Jack Meulenberg, derde Jeroen Roberts

 

 

Advertentie