Jaar 2019

  Spaubeek Stein OLS Sevenum ZLF Puth Geleen Heerlen
Onderdeel klasse A            
Dagbeker       3de plaats    
Mooiste binnenkomen 2de prijs 1ste prijs       2de prijs
Mooiste geheel   Ereprijs   5de plaats Ereprijs Ereprijs
Beste houding optocht 1ste prijs   2de prijs 1ste prijs   Ereprijs
Beste commandant optocht     3de prijs      
Beste defilé 1ste prijs 2de prijs   4de prijs (nl) Ereprijs  Ereprijs
Mooiste koningspaar            
Mooiste koningin     3de prijs   1ste prijs 1ste prijs
Mooiste koning   1ste prijs     1ste prijs 1ste prijs
Mooiste militaire uniform   Ereprijs   1ste prijs Ereprijs  
Beste vaandeldrager         Ereprijs  
Beste sappeursgroep     1ste prijs 1ste prijs Ereprijs  
Mooiste marketentstergroep Ereprijs 2de prijs 2de prijs 5de prijs 1ste prijs  Ereprijs
Beste tamboer-majoor   2de prijs   5de plaats    
Mooiste bordjesdrager 1ste prijs     1ste prijs    
Oude exercitie (OE) Ereprijs 1ste prijs     1ste prijs  
Beste commandant OE Ereprijs Ereprijs 1ste prijs      
Beste linkerguide Ereprijs (*) Ereprijs 1ste prijs      
Beste rechterguide   1ste prijs        
Drumband 1ste divisie sectie B   1ste prijs   4de plaats 1ste prijs  1ste prijs
Beste commandant nieuwe presentatie 2de prijs 1ste prijs     2de prijs  
             
Schieten A-zestal   1ste prijs  6de plaats     1ste prijs
Schieten B-zestal   2de prijs       4de prijs
Schieten C-zestal            
Schieten drietallen 2de prijs          

(*) Invaller Pascal Palmen, schutterij Brunssum.

 

SCHIETRESULTATEN:

Bondsfeest Spaubeek
2de Prijs drietal Rick Goossens, Jan Roberts (Altaarstraat) en Hans Debije

Frits Roberts Wisselbeker
Winnaar Sjaak Ubachs, tweede Jeroen Roberts en derde Jack Meulenberg

Bondsfeest Stein
1ste prijs A-zestal Jeroen Roberts, Hein Leurs, Chris Bouwman, Dave Roberts, Jack Meulenberg, Frits Roberts
2de prijs B-zestal Jan Ruijters, Wiel Hautvast, Danny vd Zee, Sjaak Ubachs, Harie Smeets, Rina Theunissen

OLS Sevenum
6de prijs Jeroen Roberts, Hein Leurs, Chris Bouwman, Dave Roberts, Jack Meulenberg, Frits Roberts

Jannie Zelissen Beker
Winnaar Chris Bouwman, tweede Frits Roberts, derde Jack Meulenberg

Bondsfeest Heerlen
1ste prijs (gedeeld met Schinnen) A-Zestal Chris Bouwman, Hein Leurs, Jan Ruijters, Dave Roberts, Jack Meulenberg, Jeroen Roberts
4de prijs B-zestal Sjaak Ubachs, Funs Buscher, Danny vd Zee, Harie Smeets, Frits Roberts, Rina Theunissen

Erekruisschieten
Jeroen Roberts 2de plaats in de A-klasse

Dr. Klaassen Beker
Winnaar Jeroen Roberts, tweede Dave Roberts en derde Jack Meulenberg