Jaar 2005

Onderdeel Schaesberg Puth OLS Wessem ZLF Born Brunssum
Mooiste binnenkomen  

2de

     
Mooiste geheel  

3de

1ste

3de

Ere-prijs
Beste houding optocht

1ste

1ste

 

Ere-prijs

2de
Beste defilé  

Ere-prijs

 

5de

2de
Mooiste koningin          
Mooiste koning

1ste

       
Mooiste militair uniform    

5de

   
Beste vaandeldrager          
Beste tamboer-maître

2de

      2de
Mooiste bordjesdrager          
Oude exercitie

4de

4de

    3de
Beste commandant exercitie          
Beste linkerguide          
Beste rechterguide         2de
Klaroenkorps  

2de

    1ste
Beste commandant nieuwe presentatie

 

1ste

     
Schieten A-zestal

 

      1ste
Schieten B-zestal

5de

       
Schieten C-zestal

2de

      2de
Solisten:          
Tamboer jeugddivisie Ere-prijs
Sjef Debije
Ere-prijs
Sjef Debije
    Ere-prijs
Sjef Debije
Tamboer jeugddivisie 2de
Ray Kusters
1ste
Ray Kusters
    2de
Ray Kusters
Tamboer 1ste divisie Ere-prijs
Michael Beugels
Ere-prijs
Michael Beugels
  1ste
Michael Beugels
Ere-prijs
Michael Beugels
Tamboer 3de divisie 1ste
Mitchell Notermans
    3de
Mitchell Notermans
Ere-prijs
Mitchell Notermans


SCHIETRESULTATEN 2005

Bondsfeest Schaesberg

5e prijs B-zestal: M.Meulenberg-A.Buscher-R.v.d.Maat-J.Koetje-J.Roberts (Alt)-A.Duisings

2e prijs C-zestal: W.Hautvast-P.Roberts-R.Schiffelers-J.Palm-H.Smeets-J.Debije

Bondsfeest Brunsssum

1e prijs A-zestal: Jer.Roberts-H.Leurs-L.Schiffelers-D.Roberts-J.Ruijters-Fr.Roberts

2e prijs C-zestal: J.Koetje-J.Palm-M.Winkens-Z.Debije-H.Smeets-J.Debije

Oefenwedstrijden 6-tallen

4e prijs A-zestal: Jer.Roberts-H.Leurs-L.Schiffelers-D.Roberts-J.Ruijters-Fr.Roberts

2e prijs B-zestal: M.Meulenberg-A.Buscher-H.Smeets-R.v.d.Maat-J.Meulenberg-A.Duisings

Schietconcours Voerendaal

3e prijs: Jer.Roberts-H.Leurs-L.Schiffelers-D.Roberts-J.Ruijters-Fr.Roberts

Burg.Beckers Beker

2e prijs: Jer.Roberts-H.Leurs-J.Ruijters

De 3 van de Vrie Beker

1e prijs: M.Meulenberg 2e prijs: D.Roberts 3e prijs: Fr.Roberts

Frits Roberts Beker

1e prijs: J.Meulenberg 2e prijs: R.Schiffelers 3e prijs: L.Schiffelers

Bert Puts Beker

1e prijs: Margo Puts 2e prijs: Ine Schiffelers 3e prijs: Arianne Debije

Dr. Klaassen Trofee

1e prijs: R. v.d. Maat 2e prijs: J. Ruijters 3e prijs: D. Roberts