Jaar 2006

Onderdeel

Schinnen

Limbricht

OLS Stramproy

ZLF Doenrade

Merkelbeek Heerlerheide
 

DAGBEKER

hoogste aantal punten

       

DAGBEKER

hoogste aantal punten

Mooiste binnenkomen

1ste

Ere-prijs       Ere-prijs
Mooiste geheel

1ste

  5de 1ste   2de
Beste houding optocht

1ste

  3de 2de   1ste
Beste defilé

1ste

  3de 4de   2de
Mooiste koningin     1ste     1ste
Mooiste koning            
Mooiste uniform

1ste

  3de      
Beste vaandeldrager   2de    

Ere-prijs

Ere-prijs
Beste tamboer-maître   1ste       1ste
Mooiste bordjesdrager  

3de

Luc Buscher

9de

Luc Buscher

   

3de

Luc Buscher

Oude exercitie

3de

3de    

3de

1ste
Beste commandant exercitie        

2de

1ste
Beste linkerguide

2de

         
Beste rechterguide

1ste

        2de
Drumband  

1ste + hoogste

aantal punten

   

1ste

1ste +

Jaarbeker 2006

Beste commandant binnenkomen

1ste

2de        
Meest gewapende leden   1ste        
Schieten A-zestal   1ste       1ste
Schieten B-zestal   3de       1ste
Schieten C-zestal 1   2de       1ste
Schieten C-zestal 2

1ste

3de        
Solisten:            
Tamboer jeugddivisie 1ste prijs

Sjef Debije

Ere-prijs +

jongste solist

Sjef Debije

2de

Sjef Debije

1ste

Sjef Debije

1ste

Sjef Debije

Ere-prijs

Sjef Debije

Tamboer jeugddivisie

2de prijs

Ray Kusters

     

1ste

Ray Kusters

1ste

Ray Kusters

Tamboer 3de divisie

1ste prijs

Mitchell Notermans

1ste prijs

Mitchell Notermans

   

1ste met promotie

Mitchel Notermans

1ste met promotie

Mitchel Notermans

Tamboer Ere-divisie

1ste prijs met lof

Michael Beugels

1ste prijs met lof

Michael Beugels

 

1ste

Michael Beugels

Ere-prijs

Michael Beugels

Ere-prijs met lof

Michael Beugels

Klaroen 3de divisie

Ere-prijs

Moniek Palm

1ste prijs

Moniek Palm

 

 

   

Ere-prijs

Moniek Palm

Ere-prijs

Moniek Palm

             

SCHIETRESULTATEN 2006

Wintercompetitie windbuks:

1 Hein Leurs - 2 Dave Roberts - 3 Jan Ruijters

Bekerschieten windbuks:

1 Jan Ruijters - 2 Frits Roberts - 3 Hettie Koetje

Windbuks wedstrijd Oirsbeek-Schinnen:

2 Jeroen Roberts

Bondsfeest Schinnen

1ste prijs C2-zestal: Wiel Hautvast, Hans Debije, Chris Bouwman, Funs Buscher, Michael Beugels, Jos Palm

Bondsfeest Limbricht

1ste prijs A-zestal Alfons Duisings, Jan Koetje, Jan Ruijters, Dave Roberts, Jack Meulenberg, Frits Roberts

3de prijs B-zestal Math Meulenberg, Harie Smeets, Jan Roberts, Jacob Debije, Zef Debije, Rien v.d. Maat

2de prijs C1-zestal Miel Winkens, Wiel Leunissen, Marc Palm, Tom Leunissen, Hein Leurs, Louis Schiffelers

3de prijs C2-zestal Wiel Hautvast, Paul Roberts, Chris Bouwman, Funs Buscher, Michael Beugels, Jos Palm

Bondsfeest Heerlerheide

1ste prijs A-zestal Jeroen Roberts, Hein Leurs, Jan Ruijters, Dave Roberts, Jac Maulenberg, Frits Roberts

1ste prijs B-zestal Alfons Duisings, Jan Koetje, Harie Smeets, Jacob Debije, Jan Roberts, Rien v.d. Maat

1ste prijs C-zestal Funs Buscher, Miel Winkens, Tom Leunissen, Chris Bouwman, Zef Debije, Jos Palm

Concours zestallen Voerendaal

1ste prijs Jeroen Roberts, Hein Leurs, Jan Ruijters, Dave Roberts, Jac Meulenberg, Frits Roberts

Burgemeester Beckersschieten

3de prijs Drietal: Wiel Hautvast, Ger Curfs en Funs Buscher

Voorzittersbeker

Jos Palm

Beker 3 v.d. Vrie

1 Frits Roberts, 2 Jan Roberts, 3 Dave Roberts

Beker Frits Roberts

1 Jac Meulenberg, 2 Jan Roberts, 3 Jan Ruijters

Dr. Klaassen Trofee

1 Hein Leurs, 2 Jeroen Roberts, 3 Jac Meulenberg

Beker Bert Puts

1 Hetty Koetje, 2 Amanda Lord, 3 Arianne Debije