Jaar 2007

Onderdeel Schimmert Amstenrade OLS Nederweert ZLF Mheer Meerssen Schinveld
A-klasse            
Hoogste aantal punten         Dagbeker  
Mooiste binnenkomen

Ere-prijs

1ste     1ste 1ste
Mooiste geheel   Ere-prijs 7de   Ere-prijs 1ste
Beste houding optocht         1ste  
Beste defilé     5de   Ere-prijs  
Mooiste koningspaar in uniform       4de    
Mooiste koningin   1ste        
Mooiste koning            
Mooiste militair uniform   1ste   3de    
Beste vaandeldrager

3de

3de 7de   1ste 3de
Beste tamboer-maître

1ste

         
Mooiste bordjesdrager

2de
Nick Curfs

      Herinneringsmed.
Nick Curfs
Herinneringsmed.
Nick Curfs
Oude exercitie   Ere-prjs     4de 1ste
Beste commandant exercitie   1ste     2de 1ste
Beste linkerguide            
Beste rechterguide   2de       2de
Klaroenkorps 1ste div sectie B

1ste

1ste     1ste  
Beste commandant binnenkomen

3de

1ste     Ere-prijs 1ste
Meest gewapende leden            
Schieten A-zestal           3de
Schieten B-zestal         1ste 5de
Schieten C-zestal 1

3de

         
Schieten C-zestal 2

 

         
Solisten            
Sjef Debije, tamboer 1ste,
jeugddiv.
Ere-prijs jeugddiv
met promotie
2de, jeugddivisie 1ste
jeugddiv.
Ere-prijs jeugddiv
met promotie
Ere-prijs jeugddiv
met promotie
Ray Kusters, tamboer

 

Ere-prijs,
3de div

7de, 3de div. 1ste
3de div.
Ere-prijs 3de div
met promotie
1ste
3de div
Mitchell Notermans, tamboer 1ste,
2de div
1ste,
2de div
  2de
2de div
1ste
2de div
 
Michael Beugels, tamboer

Ere-prijs,
Ere div

Ere-prijs met lof
Ere div
    Ere-prijs
Ere div
Ere-prijs
Ere div
Bo Buscher,klaroen 1ste
3de div
1ste
3de div
   
Ere-prijs 3de div
met promotie
Ere-prijs
3de div
Moniek Palm, klaroen

 

Ere-prijs
3de div
    1ste
3de div
 
Schietresultaten 2007 

Bondsfeest Schimmert 

3de prijs C-zestal: Ger Curfs - Wiel Leunissen - Chris Bouwman - Jan Koetje - Jan Roberts - Tom Leunissen

Bondfeest Meerssen 

1ste prijs B-zestal: Funs Buscher - Jos Palm - Harie Smeets - Jan Ruijters - Louis Schiffelers - Rien v.d. Maat

Bondsfeest Schinveld 

3de prijs A-zestal: Jeroen Roberts - Hein Leurs - Tom Leunissen - Funs Buscher -Dave Roberts - Jack Meulenberg

5de prijs B-zestal: Jos Palm - Alfons Duisings - Harie Smeets - Jan Koetje - Rien v.d. Maat - Frits Roberts

Oefenwedstrijden 

1ste prijs B-zestal: Funs Buscher - Jan Koetje - Alfons Duisings - Harie Smeets - Jos Palm - Rien v.d. Maat

1ste prijs C-drietal: Zef Debije - Math Meulenberg - Jacob Debije

Concours Beesel 

1ste prijs drietal: Jeroen Roberts - Alfons Duisings - Rien v.d. Maat
idem:                   Dave Roberts - Miel Winkens -Harie Smeets
idem:                   Alfons Duisings - Jos Palm - Frits Roberts
idem:                   Jos Palm - Alfons Duisings - Harie Smeets

Voorzittersbeker  Jos Palm

Beker 3 v.d. Vrie 1ste Dave Roberts - 2de Frits Roberts - 3de Jan Ruijters

Beker Frits Roberts 1ste Tom Leunissen - 2de Jeroen Roberts - 3de Louis Schiffelers

Dr. Klaasse Trofee 1ste Jack Meulenberg - 2de Frits Roberts - 3de Tom Leunissen

Beker Bert Puts 1ste Margo Puts - 2de Arianne Debije -3de Mariane Palm